Nasze koty uczestniczą w wystawach organizowanych pod patronatem World Cat Federation. Oto tytuły i wyróżnienia jakie otrzymały nasze koty.

Kora Zwycięzca*PL

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 07.10.2017r. PZF-PRUSZKÓW EX1,CAC D. COUNASSE 13
2. 08.10.2017r. PZF-PRUSZKÓW EX1, CAC N.Pilatova 13

Ohrim Angelur

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 07.10.2017r. PZF-PRUSZKÓW EX1,CAC, NOM BIS B.PEPERMANS 13
2. 08.10.2017r. PZF-PRUSZKÓW EX1, CAC, NOM BIS Y. MELNIKOVA 13

IC Jenisei of Charoit

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 16.04.2016r. PZF-PRUSZKÓW EX1,CAC W.BARALDI 13
2. 17.04.2016r. PZF-PRUSZKÓW EX1, CAC A. KRETSCHMER-KRAICZEK 13
3. 23.04.2016r. LGAC- VILNO EX1,CAC E.BORRAS 13
4. 24.04.2016r. LGAC- VILNO EX1, CACIB,NOM BIS P.P.MQQRMANN 11
5. 21.05.2016r. TOP MIAU - DRUSKIENNIKI- WORLD SHOW EX1, CACIB T.SAPOZHNIKOVA 11
6. 22.05.2016r. TOP MIAU - DRUSKIENNIKI- WORLD SHOW EX1, CACIB,NOM BIS E.FEDORENKO 11
7. 11.06.2016r. IBSCC - ZAMOSC EX1, CAGCIB D.PODLEJSKA 9
8. 12.06.2016r. IBSCC - ZAMOSC EX1, CAGCIB,NOM BIS M.-C. LEMAIGRE 9

GIC Chanel Zwycięzca*PL

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 05.04.2014r. PZF-WARSZAWA EX1, T.VLACH 15
2. 06.04.2014r. PZF-WARSZAWA EX1, NOM BIS M.KUDA 15
3. 04.10.2014r. PZF-PRUSZKÓW EX1, CAC F.DUBOIS 13
4. 10.01.2015r. IBSCC - PIASECZNO EX1, CAC Y.LAVRENTYEV 13
5. 11.01.2015r. IBSCC - PIASECZNO EX1, CAC T.TARASENKO 13
6. 21.03.2015r. PZF-NOWY DWÓR MAZ. EX1, CACIB E.RUGIERO 11
7. 22.03.2015r. PZF-NOWY DWÓR MAZ. EX1, CACIB A.KRETSCHMER-KRAICZEK 11
8. 17.10.2015r. PZF-WARSZAWA EX1, CACIB N.ROZKOVA 11
9. 18.10.2015r. PZF-WARSZAWA EX1, CAGCIB C.H. KNELANGEN 9
10. 05.12.2015r. PZF-WARSZAWA EX1, CAGCIB E.RUGGIERO 9
11. 06.12.2015r. PZF-WARSZAWA EX1, CAGCIB A.BARDELLA 9

EC Major Charoit

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 12.10.2013r. PZF-Pruszków EX1, NOM-BIS T.VLACH 15
2. 13.10.2013r. PZF-Pruszków EX1, NOM-BIS K.VLACH 15
3. 07.12.2013r. PZF-ŻYWIEC EX1,CAC I.BALCHIUNIENE 13
4. 08.12.2013r. PZF-ŻYWIEC EX1, CAC, NOM-BIS T.BALCHIUNAS 13
5. 11.01.2014r. IBSCC-PIASECZNO EX1, CAC D.SMIRNOVA 13
6. 12.01.2014r. IBSCC-PIASECZNO EX1, CACIB T.CERNOVA 11
7. 05.04.2014r. PZF-WARSZAWA EX1, CACIB M.KUDA 11
8. 06.04.2014r. PZF-WARSZAWA EX1, CACIB J.GROGNET-MICHAUX 11
9. 21.06.2014r. TOP-MIAU-KOWNO EX1, CACIB M.SAVRASOVA 11
10. 04.10.2014r. PZF-PRUSZKÓW EX1, CAGCIB, NOM BIS S.SALA 9
11. 05.10.2014r. PZF-PRUSZKÓW EX1, CAGCIB P.PETERS 9
12. 21.02.2015r. TOP-MIAU-WILNO EX1, CACGIB A.NAZAROVA 9
13. 22.02.2015r. TOP-MIAU-WILNO EX1, CACE, NOM BIS C.-H. KNELANGEN 7
14. 21.03.2015r. PZF-NOWY DWÓR MAZ. EX1, CACE A.KRETSCHMER-KRAICZEK 7
15. 17.10.2015r. PZF- WARSZAWA EX1, CACE T.CERNOVA 7
16. 18.10.2015r. PZF- WARSZAWA EX1, GCACE N.ROZKOVA 5
17. 05.12.2015r. PZF-WARSZAWA EX1, GCACE A.BARDELLA 5

EC Flora Volzskaya Krasa

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 11.09.2010r. SKR-Toruń EX1, NOM-BIS A.HACKMANN 15
2. 12.09.2010r. SKR-Toruń EX1, NOM-BIS D.MEISTER 15
3. 22.01.2011r. SKR-CZĘSTOCHOWA CAC H.WATZKE 13
4. 23.01.2011r. SKR-CZĘSTOCHOWA CAC K.ZIELINSKI 13
5. 19.02.2011 SHK-TORUŃ CAC N.VOLKOV 13
6. 20.02.2011 SHK-TORUŃ CACIB S.VOLKOV 11
7. 12.03.2011 PZF-WARSZAW WORLD SHOW CACIB T.CERNOVA 11
8. 26.03.2011 IBSCC LUBLIN CACIB M.MEISTER 11
9. 27.03.2011 IBSCC LUBLIN CAGCIB D.MEISTER 9
10. 15.09.2011 PZF-PRUSZKOW CAGCIB V.KLUCNIECE 9
11. 29.09.2012 SKR-WARSZAWA,WORLD SHOW CAGCIB M.MEISTER 9
12. 30.09.2012 SKR-WARSZAWA,WORLD SHOW CACE D.MEISTER 7
13. 09.03.2013 PZF-WARSZAWA,WORLD SHOW CACE B.PEPERMANS 7
14. 09.11.2013 LFA Felimur - Ryga CACE T.VLACH 7

GIC Iskierka Cezaria*PL

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 15.09.2012r. PZF-PRUSZKÓW EX1,CAC J.PETERS 13
2. 16.09.2012r. PZF-PRUSZKÓW EX1, CAC P.PETERS 13
3. 29.09.2012r. SKR-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CAC M.MEISTER 13
4. 30.09.2012r. SKR-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CACIB D.MEISTER 11
5. 13.10.2012r. SHK-TORUŃ EX1, CACIB K.ZIELINSKI 11
6. 14.10.2012r. SHK-TORUŃ EX1, CACIB T.TARASENKO 11
7. 09.03.2013r. PZF-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CAGCIB A.RUDAKOVA 9
8. 10.03.2013r. PZF-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CAGCIB V.KLUCNIECE 9
9. 14.09.2013r. SHK - TORUŃ EX1, CAGCIB V.KLUCNIECE/ T. TARASENKO 9
10. 15.09.2013r. SHK - TORUŃ EX1, CACE T.TARASENKO 7

GIC Zeus Kicia*PL

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 29.09.2012r. SKR-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CAC M.MEISTER 13
2. 30.09.2012r. SKR-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CAC D.MEISTER 13
3. 13.10.2012r. SHK-TORUŃ EX1, CAC T.TARASENKO 13
4. 14.10.2012r. SHK-TORUŃ EX1, CACIB,NOM BIS T.TARASENKO 11
5. 01.12.2012r. PZF-PIOTRKÓW TRYB. EX1, CACIB, BIV T.BALCIUNAS 11
6. 02.12.2012r. PZF-PIOTRKÓW TRYB. EX1, CACIB, B.PEPERMANS 11
7. 16.02.2013r. CATO-TALLIN EX1, CACIB K.VLACH 11
8. 17.02.2013r. CATO-TALLIN EX1, CAGCIB,NOM BIS T.VLACH 9
9. 09.03.2013r. PZF-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CAGCIB T.CERNOVA 9
10. 10.03.2013r. PZF-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CAGCIB, NOM BIS, BIV B.PEPERMANS 9
11. 12.10.2013r. PZF-Pruszków CACE T.VLACH 7
12. 14.12.2013r. LGAC- WILNO CACE M.L. de LANDTSHEER 7

IC Yasmina Zwycięzca*PL

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 01.12.2012r. PZF-PIOTRKÓW TRYB. EX1, CAC T.BALCIUNAS 13
2. 02.12.2012r. PZF-PIOTRKÓW TRYB. EX1, CAC, B.PEPERMANS 13
3. 16.02.2013r. SHK-TORUŃ EX1, CAC I. BALCIUNIENE 13
4. 17.02.2013r. SHK-TORUŃ EX1, CACIB T.BALCIUNAS 11
5. 09.03.2013r. PZF-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CACIB T.CERNOVA 11
6. 10.03.2013r. PZF-WARSZAWA,WORLD SHOW EX1, CACIB B.PEPERMANS 11

Hodowla - Koty Rasowe

Koty Syberyjskie

Legenda:

CAC- Nominacja na tytuł Championa. 3 x CAC- tytuł Championa.

CACIB- Nominacja na tytuł Inter Championa.

CAGCIB- Nominacja na tytuł Grand Inter Championa.

Klasy wystawowe:

Kociaki startują w klasach 17-15, koty hodowlane w klasach od 13 do 1.

Im niższy numer klasy, tym kot ubiega się o wyższy tytuł.

O tytuły rywalizują koty, które ukończyły 10 miesięcy.

hodowla kotów syberyjskich